ina K55X63X20 Bearing
K55X63X20 Needle Roller And Cage Assemblies INA Dimensions
.gzhbcjzj.
Part NumberK55X63X20 Needle Roller And Cage Assemblies (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 55
Outside diameter OD D 63
Thickness B 20
E-mail sales@spainbearing.com
INA K55X63X20 Bearing Drawing:
K55X63X20
K55X63X20 Needle Roller And Cage Assemblies INA:
K55X63X20 (bearing) INA Needle Roller And Cage Assemblies the inner diameter is (55mm, outer diameter is 63mm and the width is 20mm, Demensions:(55 mm x 63 mm x 20 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA K55X63X20 (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA K55X63X20 bearing, Email: sales@spainbearing.com