ina IR30X37X18 Bearing
IR30X37X18 others INA Dimensions
Part NumberIR30X37X18 others (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 30
Outside diameter OD D 37
Thickness B 18
E-mail sales@spainbearing.com
INA IR30X37X18 Bearing Drawing:
IR30X37X18
IR30X37X18 others INA:
IR30X37X18 (bearing) INA others the inner diameter is (30mm, outer diameter is 37mm and the width is 18mm, Demensions:(30 mm x 37 mm x 18 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA IR30X37X18 (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA IR30X37X18 bearing, Email: sales@spainbearing.com