ina IR40X45X17 Bearing
IR40X45X17 others INA Dimensions
Part NumberIR40X45X17 others (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 40
Outside diameter OD D 45
Thickness B 17
E-mail sales@spainbearing.com
INA IR40X45X17 Bearing Drawing:
IR40X45X17
IR40X45X17 others INA:
IR40X45X17 (bearing) INA others the inner diameter is (40mm, outer diameter is 45mm and the width is 17mm, Demensions:(40 mm x 45 mm x 17 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA IR40X45X17 (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA IR40X45X17 bearing, Email: sales@spainbearing.com