ina K24X30X31ZW Bearing
K24X30X31ZW Needle Roller And Cage Assemblies INA Dimensions
.gzhbcjzj.
Part NumberK24X30X31ZW Needle Roller And Cage Assemblies (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 24
Outside diameter OD D 30
Thickness B 31
E-mail sales@spainbearing.com
INA K24X30X31ZW Bearing Drawing:
K24X30X31ZW
K24X30X31ZW Needle Roller And Cage Assemblies INA:
K24X30X31ZW (bearing) INA Needle Roller And Cage Assemblies the inner diameter is (24mm, outer diameter is 30mm and the width is 31mm, Demensions:(24 mm x 30 mm x 31 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA K24X30X31ZW (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA K24X30X31ZW bearing, Email: sales@spainbearing.com