ina K37X42X17 Bearing
K37X42X17 Needle Roller And Cage Assemblies INA Dimensions
.gzhbcjzj.
Part NumberK37X42X17 Needle Roller And Cage Assemblies (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 37
Outside diameter OD D 42
Thickness B 17
E-mail sales@spainbearing.com
INA K37X42X17 Bearing Drawing:
K37X42X17
K37X42X17 Needle Roller And Cage Assemblies INA:
K37X42X17 (bearing) INA Needle Roller And Cage Assemblies the inner diameter is (37mm, outer diameter is 42mm and the width is 17mm, Demensions:(37 mm x 42 mm x 17 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA K37X42X17 (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA K37X42X17 bearing, Email: sales@spainbearing.com