ina K38X43X17 Bearing
K38X43X17 Needle Roller And Cage Assemblies INA Dimensions
.gzhbcjzj.
Part NumberK38X43X17 Needle Roller And Cage Assemblies (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 38
Outside diameter OD D 43
Thickness B 17
E-mail sales@spainbearing.com
INA K38X43X17 Bearing Drawing:
K38X43X17
K38X43X17 Needle Roller And Cage Assemblies INA:
K38X43X17 (bearing) INA Needle Roller And Cage Assemblies the inner diameter is (38mm, outer diameter is 43mm and the width is 17mm, Demensions:(38 mm x 43 mm x 17 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA K38X43X17 (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA K38X43X17 bearing, Email: sales@spainbearing.com