ina K50X55X30 Bearing
K50X55X30 Needle Roller And Cage Assemblies INA Dimensions
.gzhbcjzj.
Part NumberK50X55X30 Needle Roller And Cage Assemblies (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 50
Outside diameter OD D 55
Thickness B 30
E-mail sales@spainbearing.com
INA K50X55X30 Bearing Drawing:
K50X55X30
K50X55X30 Needle Roller And Cage Assemblies INA:
K50X55X30 (bearing) INA Needle Roller And Cage Assemblies the inner diameter is (50mm, outer diameter is 55mm and the width is 30mm, Demensions:(50 mm x 55 mm x 30 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA K50X55X30 (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA K50X55X30 bearing, Email: sales@spainbearing.com