ina K55X60X27 Bearing
K55X60X27 Needle Roller And Cage Assemblies INA Dimensions
.gzhbcjzj.
Part NumberK55X60X27 Needle Roller And Cage Assemblies (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 55
Outside diameter OD D 60
Thickness B 27
E-mail sales@spainbearing.com
INA K55X60X27 Bearing Drawing:
K55X60X27
K55X60X27 Needle Roller And Cage Assemblies INA:
K55X60X27 (bearing) INA Needle Roller And Cage Assemblies the inner diameter is (55mm, outer diameter is 60mm and the width is 27mm, Demensions:(55 mm x 60 mm x 27 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA K55X60X27 (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA K55X60X27 bearing, Email: sales@spainbearing.com