ina K60X65X20 Bearing
K60X65X20 Needle Roller And Cage Assemblies INA Dimensions
.gzhbcjzj.
Part NumberK60X65X20 Needle Roller And Cage Assemblies (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 60
Outside diameter OD D 65
Thickness B 20
E-mail sales@spainbearing.com
INA K60X65X20 Bearing Drawing:
K60X65X20
K60X65X20 Needle Roller And Cage Assemblies INA:
K60X65X20 (bearing) INA Needle Roller And Cage Assemblies the inner diameter is (60mm, outer diameter is 65mm and the width is 20mm, Demensions:(60 mm x 65 mm x 20 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA K60X65X20 (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA K60X65X20 bearing, Email: sales@spainbearing.com