ina K65X70X30 Bearing
K65X70X30 Needle Roller And Cage Assemblies INA Dimensions
.gzhbcjzj.
Part NumberK65X70X30 Needle Roller And Cage Assemblies (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 65
Outside diameter OD D 70
Thickness B 30
E-mail sales@spainbearing.com
INA K65X70X30 Bearing Drawing:
K65X70X30
K65X70X30 Needle Roller And Cage Assemblies INA:
K65X70X30 (bearing) INA Needle Roller And Cage Assemblies the inner diameter is (65mm, outer diameter is 70mm and the width is 30mm, Demensions:(65 mm x 70 mm x 30 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA K65X70X30 (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA K65X70X30 bearing, Email: sales@spainbearing.com