ina K65X73X23 Bearing
K65X73X23 Needle Roller And Cage Assemblies INA Dimensions
.gzhbcjzj.
Part NumberK65X73X23 Needle Roller And Cage Assemblies (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 65
Outside diameter OD D 73
Thickness B 23
E-mail sales@spainbearing.com
INA K65X73X23 Bearing Drawing:
K65X73X23
K65X73X23 Needle Roller And Cage Assemblies INA:
K65X73X23 (bearing) INA Needle Roller And Cage Assemblies the inner diameter is (65mm, outer diameter is 73mm and the width is 23mm, Demensions:(65 mm x 73 mm x 23 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA K65X73X23 (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA K65X73X23 bearing, Email: sales@spainbearing.com