ina K68X74X30 Bearing
K68X74X30 Needle Roller And Cage Assemblies INA Dimensions
.gzhbcjzj.
Part NumberK68X74X30 Needle Roller And Cage Assemblies (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 68
Outside diameter OD D 74
Thickness B 30
E-mail sales@spainbearing.com
INA K68X74X30 Bearing Drawing:
K68X74X30
K68X74X30 Needle Roller And Cage Assemblies INA:
K68X74X30 (bearing) INA Needle Roller And Cage Assemblies the inner diameter is (68mm, outer diameter is 74mm and the width is 30mm, Demensions:(68 mm x 74 mm x 30 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA K68X74X30 (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA K68X74X30 bearing, Email: sales@spainbearing.com