ina K75X83X23 Bearing
K75X83X23 Needle Roller And Cage Assemblies INA Dimensions
.gzhbcjzj.
Part NumberK75X83X23 Needle Roller And Cage Assemblies (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 75
Outside diameter OD D 83
Thickness B 23
E-mail sales@spainbearing.com
INA K75X83X23 Bearing Drawing:
K75X83X23
K75X83X23 Needle Roller And Cage Assemblies INA:
K75X83X23 (bearing) INA Needle Roller And Cage Assemblies the inner diameter is (75mm, outer diameter is 83mm and the width is 23mm, Demensions:(75 mm x 83 mm x 23 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA K75X83X23 (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA K75X83X23 bearing, Email: sales@spainbearing.com