ina NATR12PP Bearing
NATR12PP Track Rollers INA Dimensions
Part NumberNATR12PP Track Rollers (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 12
Outside diameter OD D 32
Thickness B 15
E-mail sales@spainbearing.com
INA NATR12PP Bearing Drawing:
NATR12PP
NATR12PP Track Rollers INA:
NATR12PP (bearing) INA Track Rollers the inner diameter is (12mm, outer diameter is 32mm and the width is 15mm, Demensions:(12 mm x 32 mm x 15 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA NATR12PP (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA NATR12PP bearing, Email: sales@spainbearing.com