ina PWKR62.2RS Bearing
PWKR62.2RS Track Rollers INA Dimensions
Part NumberPWKR62.2RS Track Rollers (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 24
Outside diameter OD D 62
Thickness B 80
E-mail sales@spainbearing.com
INA PWKR62.2RS Bearing Drawing:
PWKR62.2RS
PWKR62.2RS Track Rollers INA:
PWKR62.2RS (bearing) INA Track Rollers the inner diameter is (24mm, outer diameter is 62mm and the width is 80mm, Demensions:(24 mm x 62 mm x 80 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA PWKR62.2RS (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA PWKR62.2RS bearing, Email: sales@spainbearing.com