ina PWTR17.2RS Bearing
PWTR17.2RS Track Rollers INA Dimensions
Part NumberPWTR17.2RS Track Rollers (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 17
Outside diameter OD D 40
Thickness B 21
E-mail sales@spainbearing.com
INA PWTR17.2RS Bearing Drawing:
PWTR17.2RS
PWTR17.2RS Track Rollers INA:
PWTR17.2RS (bearing) INA Track Rollers the inner diameter is (17mm, outer diameter is 40mm and the width is 21mm, Demensions:(17 mm x 40 mm x 21 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA PWTR17.2RS (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA PWTR17.2RS bearing, Email: sales@spainbearing.com