ina PWTR45100.2RS Bearing
PWTR45100.2RS Track Rollers INA Dimensions
Part NumberPWTR45100.2RS Track Rollers (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 45
Outside diameter OD D 100
Thickness B 32
E-mail sales@spainbearing.com
INA PWTR45100.2RS Bearing Drawing:
PWTR45100.2RS
PWTR45100.2RS Track Rollers INA:
PWTR45100.2RS (bearing) INA Track Rollers the inner diameter is (45mm, outer diameter is 100mm and the width is 32mm, Demensions:(45 mm x 100 mm x 32 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA PWTR45100.2RS (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA PWTR45100.2RS bearing, Email: sales@spainbearing.com