ina RNAO16X28X12 Bearing
RNAO16X28X12 Needle Roller Bearing INA Dimensions
Part NumberRNAO16X28X12 Needle Roller Bearing (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 16
Outside diameter OD D 28
Thickness B 12
E-mail sales@spainbearing.com
INA RNAO16X28X12 Bearing Drawing:
RNAO16X28X12
RNAO16X28X12 Needle Roller Bearing INA:
RNAO16X28X12 (bearing) INA Needle Roller Bearing the inner diameter is (16mm, outer diameter is 28mm and the width is 12mm, Demensions:(16 mm x 28 mm x 12 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA RNAO16X28X12 (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA RNAO16X28X12 bearing, Email: sales@spainbearing.com