ina ZARF40115 Bearing
ZARF40115 Combination Bearing INA Dimensions
Part NumberZARF40115 Combination Bearing (INA)
Old CodeZARF40115bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 40
Outside diameter OD D 115
Thickness B 75
E-mail sales@spainbearing.com
INA ZARF40115 Bearing Drawing:
ZARF40115
ZARF40115 Combination Bearing INA:
ZARF40115 (ZARF40115bearing) INA Combination Bearing the inner diameter is (40mm, outer diameter is 115mm and the width is 75mm, Demensions:(40 mm x 115 mm x 75 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA ZARF40115 (ZARF40115bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA ZARF40115 bearing, Email: sales@spainbearing.com