ina ZARF50140TN Bearing
ZARF50140TN Needle Combination Bearings INA Dimensions
Part NumberZARF50140TN Needle Combination Bearings (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 50
Outside diameter OD D 140
Thickness B 82
E-mail sales@spainbearing.com
INA ZARF50140TN Bearing Drawing:
ZARF50140TN
ZARF50140TN Needle Combination Bearings INA:
ZARF50140TN (bearing) INA Needle Combination Bearings the inner diameter is (50mm, outer diameter is 140mm and the width is 82mm, Demensions:(50 mm x 140 mm x 82 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA ZARF50140TN (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA ZARF50140TN bearing, Email: sales@spainbearing.com