ina ZARF55145 Bearing
ZARF55145 Combination Bearing INA Dimensions
Part NumberZARF55145 Combination Bearing (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 55
Outside diameter OD D 145
Thickness B 82
E-mail sales@spainbearing.com
INA ZARF55145 Bearing Drawing:
ZARF55145
ZARF55145 Combination Bearing INA:
ZARF55145 (bearing) INA Combination Bearing the inner diameter is (55mm, outer diameter is 145mm and the width is 82mm, Demensions:(55 mm x 145 mm x 82 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA ZARF55145 (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA ZARF55145 bearing, Email: sales@spainbearing.com