ina ZARN55115 Bearing
ZARN55115 Combination Bearing INA Dimensions
Part NumberZARN55115 Combination Bearing (INA)
Old CodeZARN55115bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 55
Outside diameter OD D 115
Thickness B 82
E-mail sales@spainbearing.com
INA ZARN55115 Bearing Drawing:
ZARN55115
ZARN55115 Combination Bearing INA:
ZARN55115 (ZARN55115bearing) INA Combination Bearing the inner diameter is (55mm, outer diameter is 115mm and the width is 82mm, Demensions:(55 mm x 115 mm x 82 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA ZARN55115 (ZARN55115bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA ZARN55115 bearing, Email: sales@spainbearing.com