ina ZKLF50115.2RSPE Bearing
ZKLF50115.2RSPE Angular Contact Thrust Ball Bearings INA Dimensions
Part NumberZKLF50115.2RSPE Angular Contact Thrust Ball Bearings (INA)
E-mail sales@spainbearing.com
INA ZKLF50115.2RSPE Bearing Drawing:
ZKLF50115.2RSPE
ZKLF50115.2RSPE Angular Contact Thrust Ball Bearings INA:
ZKLF50115.2RSPE (bearing) INA Angular Contact Thrust Ball Bearings the inner diameter is (50mm, outer diameter is 115mm and the width is 34mm, Demensions:(50 mm x 115 mm x 34 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA ZKLF50115.2RSPE (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA ZKLF50115.2RSPE bearing, Email: sales@spainbearing.com