ina NATR10PP Bearing
NATR10PP Track Rollers INA Dimensions
Part NumberNATR10PP Track Rollers (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 10
Outside diameter OD D 30
Thickness B 15
E-mail sales@spainbearing.com
INA NATR10PP Bearing Drawing:
NATR10PP
NATR10PP Track Rollers INA:
NATR10PP (bearing) INA Track Rollers the inner diameter is (10mm, outer diameter is 30mm and the width is 15mm, Demensions:(10 mm x 30 mm x 15 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA NATR10PP (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA NATR10PP bearing, Email: sales@spainbearing.com