ina NATV10PP Bearing
NATV10PP Track Rollers INA Dimensions
Part NumberNATV10PP Track Rollers (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 10
Outside diameter OD D 30
Thickness B 15
E-mail sales@spainbearing.com
INA NATV10PP Bearing Drawing:
NATV10PP
NATV10PP Track Rollers INA:
NATV10PP (bearing) INA Track Rollers the inner diameter is (10mm, outer diameter is 30mm and the width is 15mm, Demensions:(10 mm x 30 mm x 15 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA NATV10PP (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA NATV10PP bearing, Email: sales@spainbearing.com