ina NATR15PP Bearing
NATR15PP Track Rollers INA Dimensions
Part NumberNATR15PP Track Rollers (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 15
Outside diameter OD D 35
Thickness B 19
E-mail sales@spainbearing.com
INA NATR15PP Bearing Drawing:
NATR15PP
NATR15PP Track Rollers INA:
NATR15PP (bearing) INA Track Rollers the inner diameter is (15mm, outer diameter is 35mm and the width is 19mm, Demensions:(15 mm x 35 mm x 19 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA NATR15PP (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA NATR15PP bearing, Email: sales@spainbearing.com