ina PWTR15.2RS Bearing
PWTR15.2RS Track Rollers INA Dimensions
Part NumberPWTR15.2RS Track Rollers (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 15
Outside diameter OD D 35
Thickness B 19
E-mail sales@spainbearing.com
INA PWTR15.2RS Bearing Drawing:
PWTR15.2RS
PWTR15.2RS Track Rollers INA:
PWTR15.2RS (bearing) INA Track Rollers the inner diameter is (15mm, outer diameter is 35mm and the width is 19mm, Demensions:(15 mm x 35 mm x 19 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA PWTR15.2RS (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA PWTR15.2RS bearing, Email: sales@spainbearing.com