ina NATR30PP Bearing
NATR30PP Track Rollers INA Dimensions
Part NumberNATR30PP Track Rollers (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 30
Outside diameter OD D 62
Thickness B 29
E-mail sales@spainbearing.com
INA NATR30PP Bearing Drawing:
NATR30PP
NATR30PP Track Rollers INA:
NATR30PP (bearing) INA Track Rollers the inner diameter is (30mm, outer diameter is 62mm and the width is 29mm, Demensions:(30 mm x 62 mm x 29 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA NATR30PP (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA NATR30PP bearing, Email: sales@spainbearing.com