ina PWTR30.2RS Bearing
PWTR30.2RS Track Rollers INA Dimensions
Part NumberPWTR30.2RS Track Rollers (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 30
Outside diameter OD D 62
Thickness B 29
E-mail sales@spainbearing.com
INA PWTR30.2RS Bearing Drawing:
PWTR30.2RS
PWTR30.2RS Track Rollers INA:
PWTR30.2RS (bearing) INA Track Rollers the inner diameter is (30mm, outer diameter is 62mm and the width is 29mm, Demensions:(30 mm x 62 mm x 29 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA PWTR30.2RS (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA PWTR30.2RS bearing, Email: sales@spainbearing.com