ina ZARF45130 Bearing
ZARF45130 Combination Bearing INA Dimensions
Part NumberZARF45130 Combination Bearing (INA)
Old CodeZARF45130bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 45
Outside diameter OD D 130
Thickness B 82
E-mail sales@spainbearing.com
INA ZARF45130 Bearing Drawing:
ZARF45130
ZARF45130 Combination Bearing INA:
ZARF45130 (ZARF45130bearing) INA Combination Bearing the inner diameter is (45mm, outer diameter is 130mm and the width is 82mm, Demensions:(45 mm x 130 mm x 82 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA ZARF45130 (ZARF45130bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA ZARF45130 bearing, Email: sales@spainbearing.com