ina ZARF45130TN Bearing
ZARF45130TN Needle Combination Bearings INA Dimensions
Part NumberZARF45130TN Needle Combination Bearings (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 45
Outside diameter OD D 130
Thickness B 82
E-mail sales@spainbearing.com
INA ZARF45130TN Bearing Drawing:
ZARF45130TN
ZARF45130TN Needle Combination Bearings INA:
ZARF45130TN (bearing) INA Needle Combination Bearings the inner diameter is (45mm, outer diameter is 130mm and the width is 82mm, Demensions:(45 mm x 130 mm x 82 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA ZARF45130TN (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA ZARF45130TN bearing, Email: sales@spainbearing.com