ina ZARF65155 Bearing
ZARF65155 Combination Bearing INA Dimensions
Part NumberZARF65155 Combination Bearing (INA)
Old CodeZARF65155bearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 65
Outside diameter OD D 155
Thickness B 82
E-mail sales@spainbearing.com
INA ZARF65155 Bearing Drawing:
ZARF65155
ZARF65155 Combination Bearing INA:
ZARF65155 (ZARF65155bearing) INA Combination Bearing the inner diameter is (65mm, outer diameter is 155mm and the width is 82mm, Demensions:(65 mm x 155 mm x 82 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA ZARF65155 (ZARF65155bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA ZARF65155 bearing, Email: sales@spainbearing.com