ina ZARF65155TN Bearing
ZARF65155TN Needle Combination Bearings INA Dimensions
Part NumberZARF65155TN Needle Combination Bearings (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 65
Outside diameter OD D 155
Thickness B 82
E-mail sales@spainbearing.com
INA ZARF65155TN Bearing Drawing:
ZARF65155TN
ZARF65155TN Needle Combination Bearings INA:
ZARF65155TN (bearing) INA Needle Combination Bearings the inner diameter is (65mm, outer diameter is 155mm and the width is 82mm, Demensions:(65 mm x 155 mm x 82 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA ZARF65155TN (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA ZARF65155TN bearing, Email: sales@spainbearing.com