ina NATV17PP Bearing
NATV17PP Track Rollers INA Dimensions
Part NumberNATV17PP Track Rollers (INA)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 17
Outside diameter OD D 40
Thickness B 21
E-mail sales@spainbearing.com
INA NATV17PP Bearing Drawing:
NATV17PP
NATV17PP Track Rollers INA:
NATV17PP (bearing) INA Track Rollers the inner diameter is (17mm, outer diameter is 40mm and the width is 21mm, Demensions:(17 mm x 40 mm x 21 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer INA NATV17PP (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective INA NATV17PP bearing, Email: sales@spainbearing.com