nsk NSK24048CAMK30E4 Bearing
NSK24048CAMK30E4 Spherical Roller Bearings NSK Dimensions
Part NumberNSK24048CAMK30E4 Spherical Roller Bearings (NSK)
Old Codebearing
Dimensions (mm)
Inside diameter ID d 240
Outside diameter OD D 360
Thickness B 118
E-mail sales@spainbearing.com
NSK NSK24048CAMK30E4 Bearing Drawing:
NSK24048CAMK30E4
NSK24048CAMK30E4 Spherical Roller Bearings NSK:
NSK24048CAMK30E4 (bearing) NSK Spherical Roller Bearings the inner diameter is (240mm, outer diameter is 360mm and the width is 118mm, Demensions:(240 mm x 360 mm x 118 mm), Please send your model, quantity, delivery date, and other requirements. We will make a serious offer NSK NSK24048CAMK30E4 (bearing) to provide you with quotation. You buy the most cost-effective NSK NSK24048CAMK30E4 bearing, Email: sales@spainbearing.com